Don't pay: $21.00
$18.00
SAVE $3.00 (14%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson T664 EcoTank Black Ink Bottle - Compatible with Expression ET-2500/ET-2550/ET-2610/ET-2650, WorkForce ET-4500 - C13T664192 - 12 Months Limited Warranty
(EPC13T664192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | WorkForce ET-4500, Expression ET-2550, Expression ET-2500, Expression ET-2650, Expression ET-2610, |
| Warranty | 1 Year |
| Yield |
| SKU | EPC13T664192 |
| Barcode # | 9314020615436 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1050kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000256000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






