- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 564XL (CB321WA) BLACK INK 550 PAGE YIELD FOR D5400
(CN684WA)
Miscellaneous
| Compatibility | HP Photosmart D5460 Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CN684WA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 564XL |
| Product Name | 564XL Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's ink cartridges and printheads are warranted to be free from defects in materials and workmanship during the period of the warranty. |
Technical Information
| Ink Volume | 18 mL |
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 550 Pages |
| SKU | CN684WA |
| Barcode # | 885631256886 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000363000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





