- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(N9K01AA)
Specifications
| Colour | Tri Color |
| Printer Compatibility | HP Desject 2620 / 2624 / 2635 / 2636 / 3720 / 3721 / 3723 All-in-One Printer, HP DeskJet Ink Advantage 5075 / 5076 / 5276 All-in-One Printer, HP ENVY 5010 / 5012 / 5020 / 5030 / 5032 / 5034 / 5052 / 5055 All-in-One Printer |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | 100 |
| SKU | N9K01AA |
| Barcode # | 889899101612 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000480000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





