- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Magenta
6 pl
Pigment-based
HP DesignJet Z2600 24-in PostScript (T0B52A#B1K) ; HP DesignJet Z5600 44-in PostScript (T0B51A#B1K)
41 to 104°F
41 to 104°F
20 to 80% RH
20 to 80% RH
7.95 x 5.08 x 1.57 in
0.54 lb
(F9J95A)
| SKU | F9J95A |
| Barcode # | 725184104589 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





