- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(Q6001A)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | HP Colour LaserJet CM1015MFP, CM1017MFP, Colour LaserJet 1600, 2600n, 2605 |
| Warranty | 2 years warranty from date of purchase (proof of purchase) |
| Yield | 2000 Pages |
| Package Qty | 1 |
| Product Dimensions | 410 (W) x 109 (D) x 92 (H) mm (Package) |
| Weight | 1.0 kg (Package) |
| SKU | Q6001A |
| Barcode # | 829160412429 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.9300kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.410m |
| Shipping Cubic | 0.009348000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





