- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #126A CMY Toner Tri Pack
HP LASERJET PRO 100 COLOR M175NW,HP LASERJET PRO 200 COLOR M275NW,HP LASERJET PRO CP1025NW COLOR
Refer to singles
Misc Consumables
(CF341A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF341A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 3 / Box |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 126A |
| Product Name | 126A (CF341A) 3-pack Cyan/Magenta/Yellow Original LaserJet Toner Cartridges |
| Brand Name | HP |
| Packing | Tri-pack |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Assorted |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 1000 Pages |
Miscellaneous
| Compatibility |
HP LaserJet Pro Printers: |
| Recycled | No |
| Recycled Content | 10% |
| Post-consumer-waste% | 10% |
| Assembly Required | No |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | REACH |
| RoHS |
| SKU | CF341A |
| Barcode # | 886112385606 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.4800kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.008100000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





