- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CB389A)
Physical Characteristics
| Dimensions |
|
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Printer Accessory Kit |
| Manufacturer Part Number | CB389A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | 220-Volt User Maintenance Kit |
| Brand Name | HP |
| SKU | CB389A |
| Barcode # | 883585279999 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.042000000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





