- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #25X Black Toner CF325X
HP LASERJET M806DN,HP LASERJET M806X+,HP LASERJET M806X+NFC,HP LASERJET M830Z
40,000 pages
Black
(CF325X)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF325X |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 25X |
| Product Name | 25X (CF325X) High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 40000 Pages |
| SKU | CF325X |
| Barcode # | 886112762773 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 5.6000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.602m |
| Shipping Cubic | 0.043344000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





