- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #36A Twin Pack CB436AD
HP LASERJET M1120,HP LASERJET M1120N,HP LASERJET M1522N,HP LASERJET M1522NF,HP LASERJET P1505,HP LASERJET P1505N
2 x 2,000 pages
Black
(CB436AD)
| SKU | CB436AD |
| Barcode # | 884962022368 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.6200kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.372m |
| Shipping Cubic | 0.011123000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





