- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(Q5942A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP LaserJet 4250 Printer, HP LaserJet 4250dtn Printer, HP LaserJet 4250dtnsl Printer, HP LaserJet 4250n Printer, HP LaserJet 4250tn Printer, HP LaserJet 4350 Printer, HP LaserJet 4350dtn Printer, HP LaserJet 4350dtnsl Printer, HP LaserJet 4350n Printer, HP LaserJet 4350tn Printer |
| Warranty | |
| Yield | 10000 pages |
| Dimensions | 391 (W) x 198 (D) x 330 (H) mm |
| Package Qty | 1 |
| Weight | 2.8 Kg |
| SKU | Q5942A |
| Barcode # | 829160221755 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.6350kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.024960000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





