- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(Q5945A)
| SKU | Q5945A |
| Barcode # | 829160296197 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.3150kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.029184000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





