- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(Q5949X)
| SKU | Q5949X |
| Barcode # | 829160319568 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.3050kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.009360000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





