- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(Q7553A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP LaserJet M2727nf Multifunction Printer |
| Warranty | |
| Yield | Standard |
| Dimensions | 390 (W) x 117 (D) x 168 (H) mm (package) |
| Package Qty | 1 |
| Page Yield | 3000 Pages |
| SKU | Q7553A |
| Barcode # | 882780389267 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.0450kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.007956000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





