- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 60 BLACK INK CARTRIDGE
(CC640WA)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CC640WA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 60 |
| Product Name | 60 Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CC640WA |
| Barcode # | 886111705559 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000480000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





