Don't pay: $788.00
$452.00
SAVE $336.00 (43%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #650A Cyan Toner CE271A
HP COLOR LASERJET CP5525,HP COLOR LASERJET ENTERPRISE M750DN
15,000 pages
Cyan
(CE271A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CE271A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 650A |
| Product Name | 650A (CE271A) Cyan Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Cyan |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 15000 Pages |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Recycled | No |
| Recycled Content | 10% |
| Post-consumer-waste% | 10% |
| Assembly Required | No |
| SKU | CE271A |
| Barcode # | 884962161173 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





