- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #653A Yellow Toner CF322A
HP LASERJET ENTERPRISE FLOW 680 MFP,HP LASERJET ENTERPRISE M680 MFP
16,500 pages
Yellow
(CF322A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.84 kg |
| Length | 390 mm |
| Width | 164 mm |
| Depth | 214 mm |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF322A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 653A |
| Product Name | 653A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 16500 Pages |
| Yield Type | Standard |
Miscellaneous
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise MFP M680 Series Printers |
| Recycled | No |
| Recycled Content | 0% |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| SKU | CF322A |
| Barcode # | 886112501143 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.7200kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Shipping Cubic | 0.013923000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





