Don't pay: $100.19
$93.00
SAVE $7.19 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 94A Black Original LaserJet Toner Cartridge
(CF294A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Box |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 94A |
| Product Name | 94A/94X Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 1200 Pages |
| SKU | CF294A |
| Barcode # | 754407268128 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.358m |
| Shipping Cubic | 0.005513000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





