Don't pay: $48.30
$47.00
SAVE $1.30 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 955 Original Ink Cartridge - Black (L0S60AA)
(L0S60AA)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP OfficeJet Pro 8210 Printer, HP OfficeJet Pro 8216/8218 Printer, HP OfficeJet Pro 7740 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8710 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8720 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8730 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8740 All-in-One |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | ~1000 pages |
| SKU | L0S60AA |
| Barcode # | 193424494996 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





