Don't pay: $63.00
$59.00
SAVE $4.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0S66AA)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | HP OfficeJet Pro 8700 Printer Series |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | ~1,600 pages (color) |
| SKU | L0S66AA |
| Barcode # | 193424495016 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000288000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





