Don't pay: $355.00
$346.00
SAVE $9.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0R08A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP PageWide Pro 552dw Printer; HP PageWide Pro 577dw/577z Multifunction Printer |
| Warranty | |
| Yield | 17,000 pages |
| SKU | L0R08A |
| Barcode # | 889296630029 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000412000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





