Don't pay: $381.00
$360.00
SAVE $21.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0R05A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP PageWide Pro 552dw/577dw/577z Printer |
| Warranty | |
| Yield | 13,000 pages |
| SKU | L0R05A |
| Barcode # | 889296629993 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000412000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





