- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0R07A)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | HP PageWide Pro 552 and 577 Printer series |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | ~13,000 pages |
| SKU | L0R07A |
| Barcode # | 889296630012 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000412000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





