Don't pay: $181.00
$175.00
SAVE $6.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 981X High Yield Black Original PageWide Cartridge (L0R12A) - High Yield - Duty Cycle: Up to 11000 pages - For HP PageWide Enterprise Color 556dn, 556xh, MFP 586dn, MFP 586f HP PageWide Enterprise Color Flow MFP 586z, HP PageWide Managed Color E55650dn, MFP E58650dn HP PageWide Managed Color Flow MFP E58650z - L0R12A
(L0R12A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP PageWide Enterprise Color 586 (dn / f / z and Managed HW dn / z), HP PageWide Enterprise Color 556 (dn / xh and Managed HW dn) |
| Warranty | |
| Yield | High ~11,000 pages |
| SKU | L0R12A |
| Barcode # | 889296095286 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.216m |
| Shipping Cubic | 0.000540000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





