Don't pay: $250.62
$245.00
SAVE $5.62 (2%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0R11A)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | HP PageWide Enterprise Color 586 (dn / f / z and Managed HW dn / z), HP PageWide Enterprise Color 556 (dn / xh and Managed HW dn) |
| Warranty | |
| Yield | High 10,000 pages |
| SKU | L0R11A |
| Barcode # | 88929609527 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.214m |
| Shipping Cubic | 0.000428000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





