- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 981Y Extra High Yield Black Original PageWide Cartridge (L0R16A) - Extra High Yield - Duty Cycle: Up to 20000 pages - For HP PageWide Enterprise Color 556dn, 556xh, MFP 586dn, MFP 586f, HP PageWide Enterprise Color Flow MFP 586z - L0R16A
(L0R16A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP PageWide Enterprise 556dn, 556xh, MFP 586dn, MFP 586f, MFP 586z |
| Warranty | |
| Yield | Extra High ~20,000 pages |
| SKU | L0R16A |
| Barcode # | 889296095323 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001100000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





