- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP AIO DESKTOP 24-CR0006A R5-7520U W11H - 9Y9A4PA
- From a rejuvenated Start menu, to new ways to connect to your favorite people, news, games, and content—Windows 11 is the place to think, express, and create in a natural way.
- Be everything you want to be, in-game and out with optimized performance and new features. Play harder and work smarter with Intel Core Processors.
- NVIDIA GeForce RTX 40 Series GPUs are beyond fast. Powered by the NVIDIA Ada Lovelace architecture which delivers a leap in both performance and AI-powered graphics. Experience lifelike virtual worlds with ray tracing and ultra-high FPS gaming.
- By producing authentic, spatially accurate 3D sound through any headset, this technology offers specially tuned audio modes for different game types to provide immersion for the best entertainment experience possible.
- Plug in your external storage with this USB Type-A port, featuring 5Gbps signaling data rate.
(9Y9A4PA)
| Brand | HP |
|---|---|
| Series | HP All-in-One |
| Item Model Number | 9Y9A4PA |
| Operating System | Windows 11 |
| Package Dimensions | 64 x 46 x 17.5 cm; 9.6 kg |
| Processor brand | AMD |
| Flash Memory Size | 16 GB |
| Hard Drive Interface | Ethernet |
| Hard Drive Rotational Speed | 7200 |
| Standing screen display size | 23.8 |
|---|---|
| Processor | 4.3 ryzen_5 |
| RAM | 8 DDR5 |
| Hard Drive | 512 GB SSD |
| Chipset Brand | NVIDIA |
| Card Description | Integrated |
| Number of USB 3.0 Ports | 4 |
| SKU | 9Y9A4PA |
| Barcode # | 198122489831 |
| Brand | HP |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





