Don't pay: $2,074.00
$1,850.00
SAVE $224.00 (11%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP AIO DESKTOP 24-CR0012A I7-1355U W11H - 9Y9A6PA
- From a rejuvenated Start menu, to new ways to connect to your favorite people, news, games, and content—Windows 11 is the place to think, express, and create in a natural way.
- Offering more than just a performance score. 13th Gen Intel Core Processors advance real-world computing and deliver more ultra-efficient multi-tasking.
- Secure your device with award-winning antivirus and online protection. Free trial includes secure VPN for privacy and data protection when browsing on public Wi-Fi
- Boot up in seconds with lightning-fast speed with up to 512 GB PCIe SSD storage.
- Designed to run more efficiently and more reliably at faster speeds, DDR4 is the future of RAM. With its higher bandwidth, everything from multi-tasking to playing games gets a performance boost.
(9Y9A6PA)
| Brand | HP |
|---|---|
| Series | HP All-in-One |
| Item Model Number | 9Y9A6PA |
| Operating System | Windows 11 |
| Package Dimensions | 64 x 46 x 17.5 cm; 9.6 kg |
| Processor brand | Intel |
| Flash Memory Size | 32 GB |
| Hard Drive Interface | Ethernet |
| Hard Drive Rotational Speed | 7200 |
| Item Weight | 9.6 kg |
| Manufacturer | HP |
| ASIN | B0CYGVKTY8 |
| | |
| Standing screen display size | 23.8 |
| Processor | 5 apple_ci7 |
| RAM | DDR4 |
| Hard Drive | 1 TB SSD |
| Card Description | Integrated |
| Number of USB 3.0 Ports | 4 |
| SKU | 9Y9A6PA |
| Barcode # | 198122489855 |
| Brand | HP |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





