Don't pay: $2,027.00
$1,809.00
SAVE $218.00 (11%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP AIO DESKTOP 24-CR0018A I7-1355U W11H - 9Y9A8PA
- From a rejuvenated Start menu, to new ways to connect to your favorite people, news, games, and content—Windows 11 is the place to think, express, and create in a natural way.
- Offering more than just a performance score. 13th Gen Intel Core Processors advance real-world computing and deliver more ultra-efficient multi-tasking.
- Impressive performance for creating, gaming, and entertainment. A new level of graphics performance and crisp, stunning visuals – with the convenience of a thin & light laptop.
- Enjoy crystal-clear images from any angle. With 178° wide-viewing angles and a vibrant 1920 x 1080 resolution, you'll always have a great view of your favorite content.
- Enjoy the sun and your favorite content with this anti-glare panel. Non-reflective and low gloss means you'll get less glare while you're outside.
(9Y9A8PA)
| Brand | HP |
|---|---|
| Series | HP All-in-One |
| Item Model Number | 9Y9A8PA |
| Operating System | Windows 11 |
| Package Dimensions | 64 x 46 x 17.5 cm; 9.6 kg |
| Processor brand | Intel |
| Flash Memory Size | 16 GB |
| Hard Drive Interface | Ethernet |
| Hard Drive Rotational Speed | 7200 |
| Item Weight | 9.6 kg |
| Manufacturer | HP |
| ASIN |
B0CYGL27NS
|
| Standing screen display size | 23.8 |
| Processor | 5 apple_ci7 |
| RAM | DDR4 |
| Hard Drive | 512 GB SSD |
| Card Description | Integrated |
| Number of USB 3.0 Ports | 4 |
| SKU | 9Y9A8PA |
| Barcode # | 198122489879 |
| Brand | HP |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





