- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE247A)
Miscellaneous
| Compatibility | HP LaserJet CP4525 Series Printers |
General Information
| Product Type | Fuser |
| Manufacturer Part Number | CE247A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Fuser Kit |
| Brand Name | HP |
Power Description
| Input Voltage | 220 V AC |
Technical Information
| Print Technology | Laser |
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty | 90 Day |
| SKU | CE247A |
| Barcode # | 8887815468780 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.8000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Shipping Cubic | 0.028304000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





