- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE249A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty Duration | 90 Day |
General Information
| Product Type | Transfer Kit |
| Manufacturer Part Number | CE249A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Transfer Kit |
| Brand Name | HP |
| SKU | CE249A |
| Barcode # | 8887815469008 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.6000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.590m |
| Shipping Cubic | 0.067850000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





