- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE265A)
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP - Parts Only |
| Limited Warranty | 90 Day |
General Information
| Product Type | Waste Toner Unit |
| Manufacturer Part Number | CE265A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Toner Collection Unit |
| Brand Name | HP |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 3000 Pages |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Country of Origin | Japan |
| Recycled | No |
| Recycled Content | 0% |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| SKU | CE265A |
| Barcode # | 884420186878 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.294m |
| Shipping Cubic | 0.004998000m3 |
Manufacturer Warranty: 90 Days Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





