- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF033A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF033A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 646A |
| Product Name | 646A (CF033A) Magenta Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Magenta |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 12500 |
Miscellaneous
| Compatibility | HP Color LaserJet Enterprise CM4540 MFP Series Printers |
| Recycled | No |
| Recycled Content | 10% |
| Post-consumer-waste% | 10% |
| Assembly Required | No |
| SKU | CF033A |
| Barcode # | 801509203240 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.7000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





