- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #654A Cyan Toner CF331A
HP LASERJET ENTERPRISE M651
15,000 pages
Cyan
(CF331A)
Miscellaneous
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise M651 Series |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF331A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 654A |
| Product Name | 654A Cyan Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Cyan |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 15000 Pages |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.84 kg |
| Length | 390 mm |
| Width | 164 mm |
| Depth | 214 mm |
| SKU | CF331A |
| Barcode # | 886112501181 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.7100kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.394m |
| Shipping Cubic | 0.014066000m3 |
Manufacturer Warranty: 6 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





