- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CN047AA)
Miscellaneous
| Compatibility | HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CN047AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 951XL |
| Product Name | 951XL Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Print Colour | Magenta |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CN047AA |
| Barcode # | 193424494873 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000198000m3 |
Manufacturer Warranty: 6 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





