Don't pay: $78.00
$74.00
SAVE $4.00 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CN053AA)
Warranty
| Limited Warranty | 6 Month |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CN053AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 932XL |
| Product Name | 932XL High Capacity Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Miscellaneous
| Compatibility | HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One Printer |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
Technical Information
| Features | Lightfastness |
| Water Resistant | |
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CN053AA |
| Barcode # | 886111282395 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0550kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Manufacturer Warranty: 6 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





