Don't pay: $671.00
$452.00
SAVE $219.00 (33%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CB386A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 23000 |
General Information
| Product Type | Imaging Drum |
| Manufacturer Part Number | CB386A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | 824A (CB386A) Yellow Original LaserJet Image Drum |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Device Supported | Printer |
| Recycled | No |
| Recycled Content | 0% |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| Environmentally Friendly | Yes |
| SKU | CB386A |
| Barcode # | 882780459175 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.9300kg |
| Shipping Width | 0.605m |
| Shipping Height | 0.325m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.033426000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





