Don't pay: $651.00
$339.00
SAVE $312.00 (48%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #824A Yellow Toner CB382A
HP COLOR LASERJET CM6030,HP COLOR LASERJET CM6030F,HP COLOR LASERJET CM6040,HP COLOR LASERJET CP6015DN,HP COLOR LASERJET CP6015N,HP COLOR LASERJET CP6015X,HP COLOR LASERJET CP6015XH
21,000 pages
Yellow
(CB382A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CB382A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 824A |
| Product Name | 824A (CB382A) Yellow Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 21000 Pages |
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Color LaserJet Printers: |
| Recycled | No |
| Recycled Content | 0% |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| SKU | CB382A |
| Barcode # | 882780459137 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.1600kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.580m |
| Shipping Cubic | 0.015080000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





