- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #51A Black Toner Q7551A
HP LASERJET P3005,HP LASERJET M3027,HP LASERJET M3035
6,500 pages
Black
(Q7551A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP LaserJet M3027 Multifunction Printer, HP LaserJet M3027x Multifunction Printer, HP LaserJet M3035 Multifunction Printer, HP LaserJet M3035xs Multifunction Printer, HP LaserJet P3005 Printer, HP LaserJet P3005d Printer, HP LaserJet P3005dn Printer, HP LaserJet P3005n Printer, HP LaserJet P3005x Printer |
| Warranty | |
| Yield | Standard |
| Dimensions | 388 (W) x 165 (D) x 244 (H) mm (Package) |
| Package Qty | 1 |
| Page Yield | 6500 Pages |
| Weight | 1.9 Kg |
| SKU | Q7551A |
| Barcode # | 882780389052 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.8400kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Shipping Cubic | 0.015912000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





