Don't pay: $521.00
$339.00
SAVE $182.00 (35%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE252A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CE252A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 504A |
| Product Name | 504A (CE252A) Yellow Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 7000 Pages |
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Color LaserJet Printers: |
| Country of Origin | Ireland |
| Recycled | No |
| Recycled Content | 0% |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| SKU | CE252A |
| Barcode # | 883585595716 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.5700kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.012480000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





