- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera TK6709 Black Toner
KYOCERA TASKALFA 6500I,KYOCERA TASKALFA 8000I
70,000 pages
Black
(TK-6709)
| SKU | TK-6709 |
| Barcode # | 632983021774 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 3.2850kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.033000000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






