- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera TK679 Toner Cart
KYOCERA KM3060,KYOCERA KM2560,KYOCERA TASKALFA 300I
20,000 pages
Black
(TK-679)
| SKU | TK-679 |
| Barcode # | 632983011669 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 2.3000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.535m |
| Shipping Cubic | 0.010700000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






