- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera TK715 Toner Kit
KYOCERA KM3050,KYOCERA KM4050,KYOCERA KM5050,KYOCERA TASKALFA 420I,KYOCERA TASKALFA 520I
34,000 pages
Black
(TK-715)
| SKU | TK-715 |
| Barcode # | 632983008010 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 3.5450kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.019200000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






