- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

OKI MC853dnx Colour A3/A4 Duplex Network Colour Multi-Function Printer - Multi-function - Print speeds up to 23 A4 ppm, 13 A3 ppm Colour/Mono - Print/Scan DPI 600x600, 1200dpi (1200x600) resolution - 2x USB 2.0 Host, 10/100/1000 Ethernet Port, Wireless 802.11b/g/n - Scan Speed of 50 spm - 45850406dnx - 2nd/3rd Paper Trays, Caster Base - 3 Years On-Site Limited Warranty Oki MC853DNX Colour MFP Hardware
(45850406DNX)
| Brand | OKI |
| Colour Print Speed | 21 to 30 PPM |
| Colour Printing | Yes |
| Duplex Printing | Yes |
| Ethernet Port | Yes |
| Max Paper Size | A3 |
| Mono Print Speed | 21 to 30 PPM |
| Multifunction | Copier |
| Multifunction | Fax |
| Multifunction | Scanner |
| USB Connection | Yes |
| Wifi | Yes |
| SKU | 45850406DNX |
| Barcode # | |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.563m |
| Shipping Height | 1.780m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.601284000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years On-site Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





