- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Get wireless network connectivity for your compatible OKI printer with this OKI Wireless LAN Module. Installation and set up of the LAN module is to be done by the user.
- Genuine Oki Wireless LAN Card
- Compatible With: OKI B412dn, B432dn, B512dn, C332dn, C532dn, MC363dn, MC573dn, MC853dn, MC873dn, ES4132dn, ES5112dn, ES5442dn, ES5473dn, ES8473dn
- User Install
(45830202)
| SKU | 45830202 |
| Barcode # | 5031713063674 |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





