WHITEBOX COMPATIBLE KYOCERA WBK5224 TONER CARTRIDGE CYAN
-
SKU: WBK5224C
Don't pay: $41.50
$18.00
SAVE $23.50 (57%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: KYOCERA ECOSYS P5021CDN,KYOCERA ECOSYS P5021CDW,KYOCERA ECOSYS M5521CDN,KYOCERA ECOSYS M5521CDW - - Cartridge Yield: 1,200 pages - - Cartridge Type: Cyan
(WBK5224C)
| SKU | WBK5224C |
| Barcode # | 6986600011254 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2350kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.002530000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




