Don't pay: $293.00
$279.00
SAVE $14.00 (5%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TRX-25GSFP28-SR)
| SKU | TRX-25GSFP28-SR |
| Model # | TRX-25GSFP28-SR |
| Barcode # | 4713213518977 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.080m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






