Don't pay: $50.00
$35.00
SAVE $15.00 (30%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Qnap SP-TS-TRAY-WOLOCK 3.5" Hot Swap Tray for TS-119P+/219P+/412/419P+/419P II - Black
Applied Models: TS-x31XU, TS-831X, TS-531X, TS-x69L, TS-x19P+ series, TS-651, TS-851, TS-563, TS-x63U, TS-x73U, TVS-871T, TX-500P, TX-800P,TS-531P, TS-431XeU, TS-x32XU, TS-877XU(-RP), TS-1277XU(-RP), TS-977XU(-RP), TS-883XU(-RP), TS-983XU(-RP), TS-1283XU(-RP), TVS-872XU(-RP), TVS-972XU(-RP), TVS-1272XU(-RP), TS-1886XU-RP, TS-x53DU, TS-x73AU(-RP), TS-x32PXU(-RP), TS-451DeU, TS-435XeU, TS-x64U, TS-x64eU
(SP-TS-TRAY-WOLOCK)
| SKU | SP-TS-TRAY-WOLOCK |
| Barcode # | 4712511121889 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Manufacturer Contact Info: https://www.qnap.com/i/au/,
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






