- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Synology Disk Tray (Type R5) Suitable for xs+ Series
Disk Tray (Type R5)
- Description: 3.5"/2.5" HDD Tray RS 2U (xs+ Series)
- Dimension: 17.1 x10.4 x2.7 cm
- Weight: 0.09 kg
- Applied Models: RS10613xs+, RS3413xs+, RS2414RP+, RS2414+, RS3614xs+, RS3614RPxs, RX1214RP, RS3617xs, RX1214, RX1213sas, RS3614xs
(DISKTRAYTYPER5)
Technical Details
| Warranty | 2 YEARS |
|---|
| SKU | DISKTRAYTYPER5 |
| Barcode # | 846504009916 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000912000m3 |
- Manufacturer Contact Info
- http://www.synology.com
n/a
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





