- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Black HDD Tray v4 for 3.5" and 2.5" drives without key lock, black, 6 x screws for 2.5" HDD
Applied Models: TS-253B, TS-453B, TS-653B, TS-453BT3, TS-253Be, TS-453Be, TS-251B
(TRAY-35-NK-BLK04)
| SKU | TRAY-35-NK-BLK04 |
| Barcode # | 4713213512166 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






