Don't pay: $33.00
$30.00
SAVE $3.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Synology Spare Part- DISK TRAY (Type D6) for DS1513+, DS1813+, DX513V2(S/N : XXXXM5NXXXXXX), DS214+, DS1515+, DS1815+, DS2015xs, DS3615xs, DX1215
(DISKTRAYTYPED6)
Technical Details
| Warranty | 2 YEARS |
|---|
| SKU | DISKTRAYTYPED6 |
| Barcode # | 846504009985 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000912000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 2 Years Limited Warranty
- Manufacturer Contact Info
- http://www.synology.com
n/a
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





